OfisPlan Download

Mobirise

İş yerinizdeki veya Kurumunuzdaki herkese etrafındaki insanlar ve alan hakkında bilgi vermek için Ofisplan'ı kurun. Odalar ve kişisel profiller, etkileşimli bir ofis planındaki işaretçilere yerleştirilmiştir.
OfisPlan- 30 Günlük Deneme İndirme.
OfisPlan sadece işyeri yönetimi yazılımından daha fazlasıdır. İş yeriniz için bir arama motorudur. Gayrimenkul maliyetlerini azaltan görüşler. Tesisinizi optimize etmenin ve çalışanların ilgisini çekmenin bir yolu. Her büyüklükteki tesislerin yönetiminde lider iş yeri yönetim platformu olarak, ileri görüşlü şirketlere, çalışanları işe almak ve işyerini dönüştürmek için ihtiyaç duydukları araçları ve öngörüleri sunuyoruz.  Bir demo talep edin ve dünyanın en iyi markalarının bizi neden sevdiğini görün.


OfisPlan- 30 Günlük Deneme İndirme
OfisPlan'ın kuruluşunuza nasıl fayda sağlayabileceği veya ücretsiz bir demo kurulumu hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bize ulaşın. OfisPlan kurulum dosyasını bu sayfadan indirebilirsiniz. OfisPlan'ın tam fonksiyonel 30 günlük değerlendirmesini indirmeniz için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Abonelik planınızı daha sonra seçebilirsiniz. Kredi kartına gerek yok. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Kurumsal satış temsilcimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

How to build a website - Learn more