Ofisplan Genel Bakış

Servis ve Destek

Mobirise

Ofisplan başarınıza adanmıştır. Profesyonel Hizmetler ve Müşteri Destek ekiplerimiz uygulama, eğitim, güncelleme uyarıları veya sürekli yardım konularında yardımcı olabilir.
Normal ve uzatılmış çalışma saatlerinde canlı destek 
İsteğe bağlı kılavuzlar, kurulum ipuçları ve talimatlar
Çevrimiçi destek portalımız aracılığıyla en son yazılımların yıllık güncellemeleri
Profesyonel Hizmetlerimiz aracılığıyla değer ve hazır optimizasyon
Özel müşteri rehberliği ve desteği için ek Ofisplan Başarı Planları

Mobirise
Mobirise

Çevrimiçi veya Kişiselleştirilmiş Eğitim Seçin
Ofisplan yazılımı, yazılımımızın her satın alınmasıyla birlikte gelir. Kendiniz ve personeliniz için kişiselleştirilmiş eğitim almayı seçin veya kullanım kılavuzlarını ve eğitim kılavuzlarını kullanın. Tahmin çalışmasını gerçekleştirdik ve Ofisplan'ı kullanıcı dostu hale getirdik. Bir uygulamadan diğerine geçmek zorunda kalmamanız için yazılım entegrasyon hizmeti sunuyoruz. Gayrimenkul ve varlıklarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için modern bir yazılım sistemi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Bu, büyük veya küçük şirketlerin rezervasyon yazılımları aracılığıyla çalışma alanlarından faydalanmalarını sağlar. Verimliliği artırın, kaynakları en üst düzeye çıkarın, esneklik sağlayın ve genel maliyetleri azaltın.
Çabuk öğren
Ofisplan nasıl kullanıldığını öğrenmek kolaydır. Her egzersiz seansı kişisel ihtiyaçlarınıza ve deneyim seviyenize göre düzenlenir. Ofisplan öğrenme eğrisini azaltan sezgisel arayüzlere sahiptir. Mevcut sisteminiz ve yazılımımızla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı öğrenerek başlıyoruz. Sonra en çok yardıma ihtiyaç duyduğunuz alanlara odaklanıyoruz. Çoğu eğitim oturumu aşağıdaki unsurlardan oluşur.
Yerinde Eğitim Alın
Ofisplan ayrıca yerinde eğitim seçeneği ile geliyor. Ofisplan eğitmeniniz, sorun giderme, alt yöneticiler oluşturma ve ek kurulumlar ayarlama konularında temel yöneticilerinizi eğiterek başlar.
Her Ofisplan Eğitim İçeriği
Yazılımımızın genel yapısını açıklama
Ofisplan'ı mevcut sisteminiz ve veritabanınızla entegre etme
Sorularınızı yanıtlama ve kişisel yazılım endişelerinizi inceleme 
Ofisplan Eğitiminin Büyük Faydaları
Sürükle ve bırak öğrenme yönetim sistemi ile kullanımı kolaydır
Birden fazla kullanıcının soru sormasına ve yanıt almasına izin veren çok kullanıcılı bir uygulamaya sahiptir.
yardımcı olur.OfisPlan sizin için uygun mu?

Tümü-Bir(All-in-one) ürün, siz herhangi birisini yüksek maliyetler ve emek ile taahhüt edene kadar harika bir fikir gibi görünebilir. Biz Ofis alanı yönetiminin tatlı bir yerine odaklanmayı ve bunu inanılmaz derecede iyi yapmayı tercih ediyoruz.

Mobirise

Hepsi bir arada yaklaşım


Geri dönüş uygulamaları
Tipik bir IWMS | Entegre İşyeri Yönetim Sistemleri ile uygulamalar yıllar değil, aylar alabilir. Ve bu zamanı beklemeden, ürünün gerçekten yatırıma değip değmeyeceğini belirleyebilirsiniz.
 
“Sertifikalı” mısınız?
IWMS | Entegre İşyeri Yönetim Sistemlerini ne kadar iyi kullanabilirsiniz? Yazılımınızı etkin bir şekilde kullanabilmek için yazılım okuluna veya eğitimine gitmeniz gerekiyorsa, muhtemelen çok karmaşıktır. Pahalı özelliklerinden kaç tanesini kullanıyorsunuz? IWMS-U derecesine rağmen, çoğu sadece küçük bir özellik alt kümesi kullanır.

Riskli iş
IWMS lisans ve uygulama maliyetleri yüksektir. Abonelik tabanlı sistemlere bile tipik olarak büyük ön maliyetler ve uzun vadeli taahhütler eşlik eder. Yani, yatırımınızın getirisini değerlendirebilecek durumdaysanız, zaten çok geç oldu.


Mobirise

OfisPlan avantajı 


Uyarlanabilir uygulamalar
Hızlı müşteri dağıtımına olanak sağlamak için çok farklı tiplerde yazılım esnekliği oluşturduk. Günler boyunca çalışabiliriz. Böylece işinizi yönetmek için daha fazla, yazılımınızı yönetmek için daha az zaman harcarsınız.

Bir ritmi kaçırmayın
OfisPlan Yazılımının kullanımı son derece basittir: kullanıcı deneyimine verdiğimiz önem, temelde minimum talimatla çalışmanızı sağlar. İşlevsellik bizim göbek adımızdır!

Kanıtı içinde
Uygun fiyatlı, herhangi bir zamanda iptal edilebilen SaaS lisansı, olası tüm riskleri en aza indirir ve ilk elden çözümümüzün kuruluşunuz için gerçek değerini rahatça değerlendirmenizi sağlar.

Herkes bir şeyler inşa etmeyi sever. Onlar yapana kadar.

Şirketiniz size bir ürün yaptı. Kat planlarınızı bir veritabanına ve çalışan dizine bağladılar. Diyelim ki bu ideal değil.

Mobirise

Kendin yap yaklaşımı

Rekabet öncelikleri
Kendi tesis yönetim yazılımınızı oluşturmak, yönetmek, güncellemek ve desteklemek, şirketiniz için rekabet edilmesi gereken önceliklerden sadece bir tanesidir. Bu genellikle ihtiyaçlarınızı ihmal eden ihmal edilmiş bir ürünle sonuçlanır.

Problem çözümü 
Henry Ford ünlü insanlara ne istediklerini sorsaydı daha hızlı atlar söyleyeceklerini söyledi. Acı noktalarını bilmek, yalnızca problem çözmenin ilk aşamasıdır: sorunu aşan ve sizi başka bir seviyeye götüren bir çözüm tasarlamak için adanmış ve özel kaynaklar gerektirir.

Her zaman bir fiyat etiketi vardır.
Hepsini topladığınızda, kendi imkanları ile ürünün gerçek geliştirme ve fırsat maliyeti genellikle özel bir çözüm edinmenin maliyetinden ağır basabilir. Yatırımınızın geri dönüşünü değerlendirdiğinizde zaten çok geç kalmış durumdasınızdır. 

Yalnız kalmak daha mı iyi?
Dinamik tesis yönetimi gereksinimlerinizi karşılamak için nominal olarak desteklenen bir kurum içi uygulamaya güvenebilir misiniz? İşi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz desteği alıyor musunuz? Esnek çalışma gibi endüstri trendlerine ayak uyduracak mı? Diğer uygulamalarla sorunsuz bir şekilde bütünleşecek mi?

Mobirise

Akıllı, yönetmenin daha kolay yolu

Bu bizim yaptığımız şey
Tekil bir odaklanma ile, yıldızlı müşteri desteği ile birlikte mükemmel bir ürün sunabiliyoruz. Böylece tesisinizi yönetmek için daha fazla, yazılımınızı yönetmek için daha az zaman harcayabilirsiniz.

Seviye atlamak!
OfisPlan ile tasarım ve uzmanlığımızın birleşimi ile birlikte tüm müşterilerimizin ortak deneyim ve geri bildirimlerinden anında yararlanabilirsiniz. Ve elbette geri bildiriminizi bekliyoruz. Bizimle ortak olun ve deneyiminizi paylaşın!

Uygun fiyatlı ve risksiz
Ofisplan uygun fiyatlıdır. Herhangi bir zamanda iptal edilebilen SaaS lisansı, olası tüm riskleri en aza indirir ve ilk elden çözümümüzün kuruluşunuz için gerçek değerini rahatça değerlendirmenizi sağlar.

Biz senin arkandayız
SaaS yaklaşımımız, ürün geliştirmelerinden yararlanmaya devam etmenizi sağlar. Aynı derecede önemli olan özel müşteri desteğimiz, ürünlerimizden daima en iyi şekilde yararlanmanızı garanti eder.

Zamanınız düşündüğünüzden daha değerli.

Tabii, ilkel araçlar işe yarayabilir. Ama ne pahasına? Zamanınızın en önemli şeylere harcanması gerektiğini düşünüyoruz. Bizce asıl zorlu işinizle değil, hantal araçlarla odak noktanız daha da kaydı.

Mobirise

İlkel Yol

Derme çatma araçlarla bir karmaşa
Masa tahsislerini yönetmek için özel araçlar (kağıt dokümanlar, proje planı dosyaları, elektronik tablolar) kullanmak, tesis raporlarını taşımak ve manuel olarak oluşturmak, zamanınızın yetersiz kullanılmasıdır.

Sayılarınıza güvenebilir misin?
Dinamik tesislerinizde manuel, statik işlemleri kullanarak değişiklikleri izlemek hiç bitmeyen bir iştir. Bilgi hızla bayatlar ve hata için çok fazla alan vardır.

Zayıf kullanılan veriler
Veri izleme zorluklarını bir kenara koyarsak, statik verileri kullanmak genellikle eşit derecede acı verici ve zahmetlidir. Çoğu zaman, bir iş arkadaşının, şirketin intranetinde yayınlanan eski PDF kat planlarına göz atmak yerine zeminde yürüyerek nerede oturduğunu bulmak daha kolaydır.

Karmaşık raporlama, dağınık sayılar
Rapor oluşturma, özenli veri toplama ve çok sayıda farklı kaynaktan mutabakatı içerir. Karışımdaki tutarsızlıklar ve hatalar atılınca, raporlara çok daha az güvenecek ve üretilmesi gittikçe zorlaşacaktır.

Mobirise

 Akıllı Yol

Tek, özel bir platform
OfisPlan’ın tüm araçlar, birlikte sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece ofis planlarında düzinelerce dosya bulundurmadan ve alan hesaplamadan daha değerli projelere odaklanabilirsiniz.

Güvenilir, gerçek zamanlı büyük veri, 24 saat / 365 gün
Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi, değişiklikleri izlemeyi ve verilerinizi doğru ve güncel tutmayı kolaylaştırır. Gerçek zamanlı büyük veri, değerli zamanınızı koruyarak gerçek zamanlı karar verme anlamına gelir.

Şirket genelinde faydalar
OfisPlan kullanıcıları, kuruluşunuzdaki herkesin birkaç tuşla çalışma arkadaşlarını ve kaynaklarını bulmasını sağlar. Kuruluşunuzda özgür bırakın, geri çekilin ve asıl işinizin tadını çıkarın.

Gerçek zamanlı iş zekası
OfisPlan'ın ham verilerinizi, tesis yönetimi kararlarınızı yönlendirmenize yardımcı olacak anlamlı raporlara dönüştürmesine izin verin. Raporlarımızın gerçek zamanlı olduğunu belirttik mi? Bir çalışanı ofis planına getirdiğinizde her şey anında güncellenir.

Develop a site - Go now