OfisPlan sizin için uygun mu?

OfisPlan sizin için uygun mu?

Tümü-Bir(All-in-one) ürün, siz herhangi birisini yüksek maliyetler ve emek ile taahhüt edene kadar harika bir fikir gibi görünebilir. Biz Ofis alanı yönetiminin tatlı bir yerine odaklanmayı ve bunu inanılmaz derecede iyi yapmayı tercih ediyoruz.

Mobirise

Hepsi bir arada yaklaşım


Geri dönüş uygulamaları
Tipik bir IWMS | Entegre İşyeri Yönetim Sistemleri ile uygulamalar yıllar değil, aylar alabilir. Ve bu zamanı beklemeden, ürünün gerçekten yatırıma değip değmeyeceğini belirleyebilirsiniz.
 
“Sertifikalı” mısınız?
IWMS | Entegre İşyeri Yönetim Sistemlerini ne kadar iyi kullanabilirsiniz? Yazılımınızı etkin bir şekilde kullanabilmek için yazılım okuluna veya eğitimine gitmeniz gerekiyorsa, muhtemelen çok karmaşıktır. Pahalı özelliklerinden kaç tanesini kullanıyorsunuz? IWMS-U derecesine rağmen, çoğu sadece küçük bir özellik alt kümesi kullanır.

Riskli iş
IWMS lisans ve uygulama maliyetleri yüksektir. Abonelik tabanlı sistemlere bile tipik olarak büyük ön maliyetler ve uzun vadeli taahhütler eşlik eder. Yani, yatırımınızın getirisini değerlendirebilecek durumdaysanız, zaten çok geç oldu.


Mobirise

OfisPlan avantajı 


Uyarlanabilir uygulamalar
Hızlı müşteri dağıtımına olanak sağlamak için çok farklı tiplerde yazılım esnekliği oluşturduk. Günler boyunca çalışabiliriz. Böylece işinizi yönetmek için daha fazla, yazılımınızı yönetmek için daha az zaman harcarsınız.

Bir ritmi kaçırmayın
OfisPlan Yazılımının kullanımı son derece basittir: kullanıcı deneyimine verdiğimiz önem, temelde minimum talimatla çalışmanızı sağlar. İşlevsellik bizim göbek adımızdır!

Kanıtı içinde
Uygun fiyatlı, herhangi bir zamanda iptal edilebilen SaaS lisansı, olası tüm riskleri en aza indirir ve ilk elden çözümümüzün kuruluşunuz için gerçek değerini rahatça değerlendirmenizi sağlar.

Şirketiniz size bir ürün yaptı. Kat planlarınızı bir veritabanına ve çalışan dizine bağladılar. Diyelim ki bu ideal değil.

Mobirise

Kendin yap yaklaşımı

Rekabet öncelikleri
Kendi tesis yönetim yazılımınızı oluşturmak, yönetmek, güncellemek ve desteklemek, şirketiniz için rekabet edilmesi gereken önceliklerden sadece bir tanesidir. Bu genellikle ihtiyaçlarınızı ihmal eden ihmal edilmiş bir ürünle sonuçlanır.

Problem çözümü 
Henry Ford ünlü insanlara ne istediklerini sorsaydı daha hızlı atlar söyleyeceklerini söyledi. Acı noktalarını bilmek, yalnızca problem çözmenin ilk aşamasıdır: sorunu aşan ve sizi başka bir seviyeye götüren bir çözüm tasarlamak için adanmış ve özel kaynaklar gerektirir.

Her zaman bir fiyat etiketi vardır.
Hepsini topladığınızda, kendi imkanları ile ürünün gerçek geliştirme ve fırsat maliyeti genellikle özel bir çözüm edinmenin maliyetinden ağır basabilir. Yatırımınızın geri dönüşünü değerlendirdiğinizde zaten çok geç kalmış durumdasınızdır. 

Yalnız kalmak daha mı iyi?
Dinamik tesis yönetimi gereksinimlerinizi karşılamak için nominal olarak desteklenen bir kurum içi uygulamaya güvenebilir misiniz? İşi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz desteği alıyor musunuz? Esnek çalışma gibi endüstri trendlerine ayak uyduracak mı? Diğer uygulamalarla sorunsuz bir şekilde bütünleşecek mi?

Mobirise

Akıllı, yönetmenin daha kolay yolu

Bu bizim yaptığımız şey
Tekil bir odaklanma ile, yıldızlı müşteri desteği ile birlikte mükemmel bir ürün sunabiliyoruz. Böylece tesisinizi yönetmek için daha fazla, yazılımınızı yönetmek için daha az zaman harcayabilirsiniz.

Seviye atlamak!
OfisPlan ile tasarım ve uzmanlığımızın birleşimi ile birlikte tüm müşterilerimizin ortak deneyim ve geri bildirimlerinden anında yararlanabilirsiniz. Ve elbette geri bildiriminizi bekliyoruz. Bizimle ortak olun ve deneyiminizi paylaşın!

Uygun fiyatlı ve risksiz
Ofisplan uygun fiyatlıdır. Herhangi bir zamanda iptal edilebilen SaaS lisansı, olası tüm riskleri en aza indirir ve ilk elden çözümümüzün kuruluşunuz için gerçek değerini rahatça değerlendirmenizi sağlar.

Biz senin arkandayız
SaaS yaklaşımımız, ürün geliştirmelerinden yararlanmaya devam etmenizi sağlar. Aynı derecede önemli olan özel müşteri desteğimiz, ürünlerimizden daima en iyi şekilde yararlanmanızı garanti eder.

Zamanınız düşündüğünüzden daha değerli.

Tabii, ilkel araçlar işe yarayabilir. Ama ne pahasına? Zamanınızın en önemli şeylere harcanması gerektiğini düşünüyoruz. Bizce asıl zorlu işinizle değil, hantal araçlarla odak noktanız daha da kaydı.

Mobirise

İlkel Yol

Derme çatma araçlarla bir karmaşa
Masa tahsislerini yönetmek için özel araçlar (kağıt dokümanlar, proje planı dosyaları, elektronik tablolar) kullanmak, tesis raporlarını taşımak ve manuel olarak oluşturmak, zamanınızın yetersiz kullanılmasıdır.

Sayılarınıza güvenebilir misin?
Dinamik tesislerinizde manuel, statik işlemleri kullanarak değişiklikleri izlemek hiç bitmeyen bir iştir. Bilgi hızla bayatlar ve hata için çok fazla alan vardır.

Zayıf kullanılan veriler
Veri izleme zorluklarını bir kenara koyarsak, statik verileri kullanmak genellikle eşit derecede acı verici ve zahmetlidir. Çoğu zaman, bir iş arkadaşının, şirketin intranetinde yayınlanan eski PDF kat planlarına göz atmak yerine zeminde yürüyerek nerede oturduğunu bulmak daha kolaydır.

Karmaşık raporlama, dağınık sayılar
Rapor oluşturma, özenli veri toplama ve çok sayıda farklı kaynaktan mutabakatı içerir. Karışımdaki tutarsızlıklar ve hatalar atılınca, raporlara çok daha az güvenecek ve üretilmesi gittikçe zorlaşacaktır.

Mobirise

 Akıllı Yol

Tek, özel bir platform
OfisPlan’ın tüm araçlar, birlikte sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece ofis planlarında düzinelerce dosya bulundurmadan ve alan hesaplamadan daha değerli projelere odaklanabilirsiniz.

Güvenilir, gerçek zamanlı büyük veri, 24 saat / 365 gün
Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi, değişiklikleri izlemeyi ve verilerinizi doğru ve güncel tutmayı kolaylaştırır. Gerçek zamanlı büyük veri, değerli zamanınızı koruyarak gerçek zamanlı karar verme anlamına gelir.

Şirket genelinde faydalar
OfisPlan kullanıcıları, kuruluşunuzdaki herkesin birkaç tuşla çalışma arkadaşlarını ve kaynaklarını bulmasını sağlar. Kuruluşunuzda özgür bırakın, geri çekilin ve asıl işinizin tadını çıkarın.

Gerçek zamanlı iş zekası
OfisPlan'ın ham verilerinizi, tesis yönetimi kararlarınızı yönlendirmenize yardımcı olacak anlamlı raporlara dönüştürmesine izin verin. Raporlarımızın gerçek zamanlı olduğunu belirttik mi? Bir çalışanı ofis planına getirdiğinizde her şey anında güncellenir.

YENİ BAŞLAYANLAR

Ofisplan, yeni başlayanların işyerinde gezinmelerine ve ilk günlerde karşılaşılan genel soruların yanıtlarının bulunmasına yardımcı olur:

Sektördeki takım yapısı nedir? 
Muhasebe yöneticisi kim ve nerede oturuyor? 
Yakınımdaki yazıcılar nerede?

MOBİL ÇALIŞANLAR

Ofisplan, mobil çalışanların erişilebilirliklerini bildirmelerine ve her yerden iş yerine erişmelerine yardımcı olmaktadır: 

Hangi ofisin telekonferans sistemini kullanabilirim? 
Yarın merkezde boş masa var mı ?
Proje Yöneticisi bugün çalışıyor mu?

YÖNETİCİLER

Ofisplan yöneticilerin, çalışanlarını ve kaynaklarını etkin bir şekilde yönetmeleri için bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur:

Ekibimde kimler Türkiye'de?
Satış Müdürü ne zaman dönecek? 
Yeni stajyer alabilir miyiz?

This web page was created with Mobirise template