Ofisplan Genel Bakış

Servis ve Destek

Mobirise

Sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için ekibimizin sizinle nasıl ortaklık kuracağını öğrenin
İster IWMS yazılımında yeni olun, ister tesisinizi nasıl optimize edeceğiniz konusunda uzman tavsiyesine ihtiyacınız olsun, destek ekibimiz her zaman hazırdır. Size sadece yazılımımızı nasıl kullanacağınızı göstermiyoruz. Deneyimlerimizi OfisPlan aracılığıyla iş yerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için kullanıyoruz.
Her Ofisplan satın alımında 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz. Ofisplan kullanan kişiler Ofisplan'la çalışıyor. Misyonumuz, her müşterinin birden fazla destek seviyesine sahip olmasını sağlamaktır, böylece ihtiyaçlarınızın hiçbiri unutulmamalıdır. Destek soruları olan mevcut müşteriler için lütfen destek hattımızla iletişime geçin
Destek Merkezi
Geçerli bir hizmet sözleşmesi ile Destek Merkezimizden çeşitli kaynaklara erişin. En yeni Ofisplan yazılım sürümünde çözülmüş bir sorun mu yaşıyorsunuz? Tüm süreç boyunca tam destekle yeni sürümü kolayca edinin. Otomatik güncellemeler ve profesyonel bir teknik destek ekibi sunuyoruz. Sunduklarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi keşfedin.
Kurulumu ve Öğrenmesi Kolay
Ofisplan'ın kurulumu ve kurulumu kolaydır. Sitemizdeki her adım özetlenmiştir ve teknik desteğimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Ofisplan hakkında tereddüt ediyorsanız, ürünümüzü ücretsiz olarak denemeniz için 30 gün vereceğiz. 30 günden sonra ücretsiz olarak kullanmayı bırakabilir veya ödemeye başlayabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bir ay sonra Ofisplan'ın şirketiniz için uygun olup olmadığından emin olacaksınız. Herhangi bir sorunuz varsa, süreç boyunca size memnuniyetle rehberlik edeceğiz. Tüm destek teknisyenleri platformumuzun her alanında deneyimlidir ve kurulum, temel yapılandırma veya programlama sorunlarının yanı sıra operasyonel ve prosedürel sorunlarınız için önerilen çözümlerde size yardımcı olabilir.

Yazılımımız masrafları azaltır, verimliliği artırır ve işinizi doğru şekilde yönetmenize yardımcı olur. Ofisplan'ı birincil kaynak olarak kullandığınızda, bilgilerinizi kullanma, değişimi tahmin etme ve oluşturma ve birlikte çalışma şeklinizi büyük ölçüde geliştireceksiniz. Ofisplan'ı ne kadar süredir kullanıyor olursanız olun, başarılı olmanız için size avantaj sağlamak için müşteri destek hizmetleri sunuyoruz. Ürünlerimizi geniş bir şirket yelpazesine sunma konusunda yılların deneyimine sahibiz.


Mobirise

1

Yazılım geliştirmeden önce gereksinimlerinizi akıllıca analiz ediyoruz.
Fikirlerinize dayanarak, ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirilmiş bir web uygulaması yapıyoruz.


Size asla hazır bir yanıt vermeyeceğiz veya gereksinimlerimizi çözümlerimize uyacak şekilde şekillendirmeye çalışmayacağız. Çözümlerimiz gereksinimlerinize uyacak şekilde özel olarak tasarlanacaktır.

2

Geliştirmeden önce son çözümün maketlerini hazırlıyoruz.

Modeller, çözüm geliştirilmeden önce çözümün neler yapabileceğini veya yapamayacağını önceden bilmenizi sağlar. Bu, yanlış anlamaları ortadan kaldırır ve geri bildirim sağlamanızı sağlar.
Hoş olmayan sürprizleri bu şekilde önleriz.

3

Geliştirme sırasında projenizin özelliklerindeki değişikliği memnuniyetle karşılıyoruz.

Değişimi bir sıkıntıdan ziyade büyümek için bir fırsat olarak kabul ediyoruz.
Çözümlerimiz, işletmeniz büyüdükçe ve değiştikçe gelişmek, ölçeklendirmek ve uyum sağlamak için her zaman geliştirilmektedir. 

4

Müşteriler işinize aşık olacaklar.

Sezgisel kullanıcı arayüzümüz, bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler gibi birden fazla cihazda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar.
Kullanıcılar sadece yazılımla çalışmaz. 

5

Teknolojimizle işbirliği yaparak fikriniz harika sonuçlar verebilir.

Çevrimiçi proje yönetimi yazılımımızı kullanarak istediğiniz zaman iletişim kurabilir, geri bildirimde bulunabilir ve ilerlemenizi takip edebilirsiniz.

Anlık e-posta bildirimleriyle birlikte proje yöneticilerine doğrudan erişim sizi her zaman döngüde tutar.

6

Ofisplan tüm sürümleri her zaman yedeklenir ve erişilebilir.


Projelerimizde daha iyi takım koordinasyonu, sürüm takibi için sağlam bir sürüm kontrol sistemi kullanıyoruz.

Bir proje değişen ihtiyaç ve gereksinimlere uyacak şekilde yola çıktığında aklımızı (ve sizinkini) bu şekilde koruyoruz..

7

Son ürüne sahipsiniz. Asla başkasına satmayız.

Çözümlerimiz fikirlerinizi kullanarak geliştirilir ve tam kaynak kodu da dahil olmak üzere nihai ürüne sahip olursunuz.

Sizin için özel olarak yaptığımız bir çözümü asla başkalarına satmayız.

8

Çalışmamız temiz, iyi belgelenmiş ve sağlamdır.

Projelerimiz, geliştirme topluluğu tarafından geniş çapta kabul gören ve anlaşılan bir standardın ardından, tüm belgenin işlevsel dokümantasyonu ile birlikte tam olarak belgelenmiş teslim edilir.


9

Nihai çözümün yüksek kalitede olmasını sağlıyoruz.

Teslimattan önce ürününüz, iş gereksinimlerini karşıladıklarından ve hatasız olduklarından emin olmak için manuel ve otomatik testler de dahil olmak üzere kapsamlı kalite kontrol kontrollerinden geçer.

10

İşiniz ne olursa olsun güvenli ve güvendedir.

XSS, Sql Injection ve kötü korunan parola dizeleri gibi yaygın web uygulaması güvenlik açıklarına karşı korunan bir yazılım geliştiriyoruz.

İş dünyasına güvenin önemine değer veriyor ve onu korumak için çok çalışıyoruz.

Set up a site with Mobirise