Ofisplan Destek Sistemi üzerinden Ofisplan hakkında online destek alabilirsiniz.Buradan oluşturacağız biletler gerçek zamanlı olarak yazılım danışmanlarına iletilmektedir.Sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır.İlginiz için çok teşekkür ederiz.

avatar  

Çıkış

Son Görüntülenen

Internet Explorer Desteği Hakkında

Question:

Internet Explorer Desteği HakkındaAnswer:

Merhaba,

Bir gelişme hakkında sizi bilgilendirmek için yazıyoruz.

Microsoft, 2015’te Edge tarayıcıyı çıkardığından beri kademeli olarak daha eski sürümlü tarayıcılarından desteğini çekiyor. Son olarak Internet Explorer 10’u artık güncellemeyeceğini belirten Microsoft, kullanıcılarını Internet Explorer 11’e geçmeye çağırdı.

Bunun yanı sıra Internet Explorer 11 kullanımı da dünyada ve kullanıcılarımız arasında her geçen gün azalıyor.

Kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimler ve kullandığımız teknolojilerin gereksinimleri gereği, birçok global ve yerel ürünün yaptığı gibi Ofisplan da yalnızca stabil ve modern web tarayıcıları destekleyecek.

1 Ocak 2020 itibarıyla Ofisplan ve bağlı tüm yazılımlar -Internet Explorer 11 de dahil olmak üzere- eski sürüm Internet Explorer tarayıcılar için özel olarak geliştirilmeyecek. Tarayıcıdan kaynaklı sorunlar için özel çözümler üretilmeyecek.

Tüm kullanıcılarımızı Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox ya da Microsoft Edge gibi modern tarayıcıları kullanmaya davet ediyoruz.

Oluşturma tarihi: 7.3.2021 11:28 (OfisplanDestekEkibi)      Son İşlem Zamanı: 7.3.2021 11:28 ()
}