Ofisplan Destek Sistemi üzerinden Ofisplan hakkında online destek alabilirsiniz.Buradan oluşturacağız biletler gerçek zamanlı olarak yazılım danışmanlarına iletilmektedir.Sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır.İlginiz için çok teşekkür ederiz.

avatar  

Çıkış

Son Görüntülenen

Fiyatlama hakkında sıkça sorulan sorulara bakalım.

Fiyatlama hakkında sıkça sorulan sorulara bakalım.
OfisPlan'nın fiyatlaması ile ilgili sıkça sorulan sorular ve yanıtlarını sizin için derledik.

OfisPlan'yı denemek için kredi kartı bilgimi girmeli miyim?

Hayır. OfisPlan'yı herhangi bir bağlayıcılık olmadan ve kredi kartınızı girmeden 15 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Taahhütsüz, ücretsiz, sınırsız ve bir sürpriz ile karşılaşmadan tüm özellikleri deneyebilirsiniz.

Çalışan sayısı artarsa faturama nasıl yansır?
Aboneliğiniz yenileneceği zaman çalışan sayınıza uygun olarak faturanız otomatik oluşturulur ve size iletilir. Sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?
Hayır. Eğer aylık paket kullanacaksanız EFT/Havale ile, yıllık paket kullanacaksanız da yine kredi kartı ya da EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale ya da EFT yoluyla ödeme yapabilir miyim?
Seçtiğiniz paketi yıllık ödemek isterseniz EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Para transferini gerçekleştirdikten sonra hesabınız hemen etkinleştirilir.

Deneme sürem bitince ne olacak?
OfisPlan'yı 30 gün koşulsuz ücretsiz kullanırsınız. Deneme süreniz bittiğinde çalışan sayınıza göre banka ödemesi ile ödeme yapar ve OfisPlan'yı kullanmaya devam edersiniz. Eğer herhangi bir ödeme yapmadıysanız hesaba giriş yapabilir fakat sistemi kullanamazsınız. Deneme süresi içerisinde girdiğiniz veriler ise kullanımınız için sizi bekler.

Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?
EFT/Havale ile ödeme yaptıysanız paket bitiş tarihine doğru sizinle irtibata geçilir.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?
Aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz de size iptal ve dışarı veri aktarma konusunda yardımcı oluruz.

Başka sorum varsa?
OfisPlan'nın fiyatlandırılması ve kullanımı ile ilgili soruları her zaman bize sağ altta yer alan yardım alanından sorabilirsiniz. Size destek vermek için her zaman buradayız.
Oluşturma tarihi: 7.3.2021 20:42 (OfisplanDestekEkibi)      Son İşlem Zamanı: 7.3.2021 20:42 ()
}