Bilgi Bankası

Bu sayfa Ofisplan Destek Sistemi Bilgi Tabanı ana sayfasıdır. Her kategoriden en iyi 5 makaleyle birlikte makale kategorilerini gösterir. Bir konudaki makalelerin tam listesini almak için bir kategori başlığını tıklayabilirsiniz.

Destek sistemi yöneticileri, bir kategorideki makaleleri yeniden sıralayarak "en iyi 5" listesinde hangi makalelerin gösterileceğini denetleyebilir (bunu yapmak için KB kategori sayfasına gidin ve "makaleleri yeniden sırala" yı tıklayın).

Ayrıca belirli makaleler için "Arama" yapabilir, üstteki arama kutusunu kullanabilir ve "enter" tuşuna basabilir veya makaleleri altta gösterilen etiketlere göre tarayabilirsiniz (her etiketin altındaki makale sayısıyla birlikte).

Bu sayfayı destek sistemi yöneticisi olarak görüntülüyorsanız, yeni bir KB girişi oluşturan "yeni makale" düğmesini göreceksiniz. Yeni bir KB makalesi oluşturmanın başka bir yolu, "diğer" menüsü altındaki görev sayfasındaki "KB'ye yayınla" bağlantısını tıklayarak mevcut bir destek sistemi görevini bilgi tabanına yayınlamaktır.

← yardım içeriği | Destek Sistemi web sitesi