Hakkımızda

OfisPlan'da, çalışan yönetim işlerini kolaylaştıracak bir çözüm oluşturmak için çalışıyoruz. OfisPlan işyeriniz için bir arama motorudur.

Mobirise
Mobirise

OfisPlan Hakkında

OfisPlan, Türkiye'de bir grup yenilikçi, hırslı ve tutkulu girişimcinin kurduğu bir şirkettir. OfisPlan web tabanlı personel ve mekan yönetimi araçlarında öncü olmayı hedeflemektedir. OfisPlan, şirket veya kurumların ofis planlarındaki personelleri ve varlıkları kolayca yönetmelerini, paylaşılan masaları ayırtmalarını ve personellerin ofis içinde başkalarını kolayca bulmalarını sağlar. Ortak çalışma (Co-Working) veya Paylaşımlı Masa (Hotdesking) gibi modern çalışma yöntemlerini destekler. 

Şirketimizin odak noktası, her boyuttaki kuruluş için kullanımı kolay, zengin özelliklere sahip web tabanlı çoklu ortam (mobil veya masaüstü) çözümleri sunmaktır. Ürünlerimizin özelliklerini ve işlevselliğini sürekli geliştirerek beklentilerinizi aşmaya gayret ediyoruz.

Ofisplan, işyerlerindeki veya kuruluşlardaki herkesin fiziksel alanlarıyla ilgili her şeyi yönetmesini, ölçmesini ve iletmesini sağlayan bir platform inşa ediyor.

Personellerin, iş ve işlemlerini hızlı ve kullanımı basit bir yazılımla düzenlemek, kontrol etmek ve yönlendirmek için basit sağduyulu ilkeleri uygulamalarına yardımcı oluyoruz.

Tutkumuz, bizi yeni bir verimlilik boyutuyla, iş dünyasına ve bunun bir parçası olan insanlara büyük bir etki yapan şaşırtıcı ürünler üretmeye itiyor. Yaptığımız şeyi kesinlikle seviyoruz.

"Daha Uzak Bir Geleceğe, Hadi Konuşalım! " -"Further into the Future, Let's Talk!"

Sloganımız olarak bizi en iyi anlatan bu mottoyu seçtik.  

Çevikliği ve sadeliği birleştiren güçlü bir akıllı çözümle, alan ve personel tahsisatınızı nasıl çözeceğimizi ve yönetim zorluklarını nasıl taşıyabileceğimizi öğrenin.

OfisPlan sizin için uygun mu?

Tümü-Bir(All-in-one) ürün, siz herhangi birisini yüksek maliyetler ve emek ile taahhüt edene kadar harika bir fikir gibi görünebilir. Biz Ofis alanı yönetiminin tatlı bir yerine odaklanmayı ve bunu inanılmaz derecede iyi yapmayı tercih ediyoruz.

Mobirise

Hepsi bir arada yaklaşım


Geri dönüş uygulamaları
Tipik bir IWMS | Entegre İşyeri Yönetim Sistemleri ile uygulamalar yıllar değil, aylar alabilir. Ve bu zamanı beklemeden, ürünün gerçekten yatırıma değip değmeyeceğini belirleyebilirsiniz.
 
“Sertifikalı” mısınız?
IWMS | Entegre İşyeri Yönetim Sistemlerini ne kadar iyi kullanabilirsiniz? Yazılımınızı etkin bir şekilde kullanabilmek için yazılım okuluna veya eğitimine gitmeniz gerekiyorsa, muhtemelen çok karmaşıktır. Pahalı özelliklerinden kaç tanesini kullanıyorsunuz? IWMS-U derecesine rağmen, çoğu sadece küçük bir özellik alt kümesi kullanır.

Riskli iş
IWMS lisans ve uygulama maliyetleri yüksektir. Abonelik tabanlı sistemlere bile tipik olarak büyük ön maliyetler ve uzun vadeli taahhütler eşlik eder. Yani, yatırımınızın getirisini değerlendirebilecek durumdaysanız, zaten çok geç oldu.


Mobirise

OfisPlan avantajı 


Uyarlanabilir uygulamalar
Hızlı müşteri dağıtımına olanak sağlamak için çok farklı tiplerde yazılım esnekliği oluşturduk. Günler boyunca çalışabiliriz. Böylece işinizi yönetmek için daha fazla, yazılımınızı yönetmek için daha az zaman harcarsınız.

Bir ritmi kaçırmayın
OfisPlan Yazılımının kullanımı son derece basittir: kullanıcı deneyimine verdiğimiz önem, temelde minimum talimatla çalışmanızı sağlar. İşlevsellik bizim göbek adımızdır!

Kanıtı içinde
Uygun fiyatlı, herhangi bir zamanda iptal edilebilen SaaS lisansı, olası tüm riskleri en aza indirir ve ilk elden çözümümüzün kuruluşunuz için gerçek değerini rahatça değerlendirmenizi sağlar.

Herkes bir şeyler inşa etmeyi sever. Onlar yapana kadar.

Şirketiniz size bir ürün yaptı. Kat planlarınızı bir veritabanına ve çalışan dizine bağladılar. Diyelim ki bu ideal değil.

Mobirise

Kendin yap yaklaşımı

Rekabet öncelikleri
Kendi tesis yönetim yazılımınızı oluşturmak, yönetmek, güncellemek ve desteklemek, şirketiniz için rekabet edilmesi gereken önceliklerden sadece bir tanesidir. Bu genellikle ihtiyaçlarınızı ihmal eden ihmal edilmiş bir ürünle sonuçlanır.

Problem çözümü 
Henry Ford ünlü insanlara ne istediklerini sorsaydı daha hızlı atlar söyleyeceklerini söyledi. Acı noktalarını bilmek, yalnızca problem çözmenin ilk aşamasıdır: sorunu aşan ve sizi başka bir seviyeye götüren bir çözüm tasarlamak için adanmış ve özel kaynaklar gerektirir.

Her zaman bir fiyat etiketi vardır.
Hepsini topladığınızda, kendi imkanları ile ürünün gerçek geliştirme ve fırsat maliyeti genellikle özel bir çözüm edinmenin maliyetinden ağır basabilir. Yatırımınızın geri dönüşünü değerlendirdiğinizde zaten çok geç kalmış durumdasınızdır. 

Yalnız kalmak daha mı iyi?
Dinamik tesis yönetimi gereksinimlerinizi karşılamak için nominal olarak desteklenen bir kurum içi uygulamaya güvenebilir misiniz? İşi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz desteği alıyor musunuz? Esnek çalışma gibi endüstri trendlerine ayak uyduracak mı? Diğer uygulamalarla sorunsuz bir şekilde bütünleşecek mi?

Mobirise

Akıllı, yönetmenin daha kolay yolu

Bu bizim yaptığımız şey
Tekil bir odaklanma ile, yıldızlı müşteri desteği ile birlikte mükemmel bir ürün sunabiliyoruz. Böylece tesisinizi yönetmek için daha fazla, yazılımınızı yönetmek için daha az zaman harcayabilirsiniz.

Seviye atlamak!
OfisPlan ile tasarım ve uzmanlığımızın birleşimi ile birlikte tüm müşterilerimizin ortak deneyim ve geri bildirimlerinden anında yararlanabilirsiniz. Ve elbette geri bildiriminizi bekliyoruz. Bizimle ortak olun ve deneyiminizi paylaşın!

Uygun fiyatlı ve risksiz
Ofisplan uygun fiyatlıdır. Herhangi bir zamanda iptal edilebilen SaaS lisansı, olası tüm riskleri en aza indirir ve ilk elden çözümümüzün kuruluşunuz için gerçek değerini rahatça değerlendirmenizi sağlar.

Biz senin arkandayız
SaaS yaklaşımımız, ürün geliştirmelerinden yararlanmaya devam etmenizi sağlar. Aynı derecede önemli olan özel müşteri desteğimiz, ürünlerimizden daima en iyi şekilde yararlanmanızı garanti eder.

Zamanınız düşündüğünüzden daha değerli.

Tabii, ilkel araçlar işe yarayabilir. Ama ne pahasına? Zamanınızın en önemli şeylere harcanması gerektiğini düşünüyoruz. Bizce asıl zorlu işinizle değil, hantal araçlarla odak noktanız daha da kaydı.

Mobirise

İlkel Yol

Derme çatma araçlarla bir karmaşa
Masa tahsislerini yönetmek için özel araçlar (kağıt dokümanlar, proje planı dosyaları, elektronik tablolar) kullanmak, tesis raporlarını taşımak ve manuel olarak oluşturmak, zamanınızın yetersiz kullanılmasıdır.

Sayılarınıza güvenebilir misin?
Dinamik tesislerinizde manuel, statik işlemleri kullanarak değişiklikleri izlemek hiç bitmeyen bir iştir. Bilgi hızla bayatlar ve hata için çok fazla alan vardır.

Zayıf kullanılan veriler
Veri izleme zorluklarını bir kenara koyarsak, statik verileri kullanmak genellikle eşit derecede acı verici ve zahmetlidir. Çoğu zaman, bir iş arkadaşının, şirketin intranetinde yayınlanan eski PDF kat planlarına göz atmak yerine zeminde yürüyerek nerede oturduğunu bulmak daha kolaydır.

Karmaşık raporlama, dağınık sayılar
Rapor oluşturma, özenli veri toplama ve çok sayıda farklı kaynaktan mutabakatı içerir. Karışımdaki tutarsızlıklar ve hatalar atılınca, raporlara çok daha az güvenecek ve üretilmesi gittikçe zorlaşacaktır.

Mobirise

 Akıllı Yol

Tek, özel bir platform
OfisPlan’ın tüm araçlar, birlikte sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece ofis planlarında düzinelerce dosya bulundurmadan ve alan hesaplamadan daha değerli projelere odaklanabilirsiniz.

Güvenilir, gerçek zamanlı büyük veri, 24 saat / 365 gün
Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi, değişiklikleri izlemeyi ve verilerinizi doğru ve güncel tutmayı kolaylaştırır. Gerçek zamanlı büyük veri, değerli zamanınızı koruyarak gerçek zamanlı karar verme anlamına gelir.

Şirket genelinde faydalar
OfisPlan kullanıcıları, kuruluşunuzdaki herkesin birkaç tuşla çalışma arkadaşlarını ve kaynaklarını bulmasını sağlar. Kuruluşunuzda özgür bırakın, geri çekilin ve asıl işinizin tadını çıkarın.

Gerçek zamanlı iş zekası
OfisPlan'ın ham verilerinizi, tesis yönetimi kararlarınızı yönlendirmenize yardımcı olacak anlamlı raporlara dönüştürmesine izin verin. Raporlarımızın gerçek zamanlı olduğunu belirttik mi? Bir çalışanı ofis planına getirdiğinizde her şey anında güncellenir.

Şirket Vizyonu ve Misyonu

2004'teki kuruluşumuzdan bu yana kurumsal felsefemiz mühendislik ve operasyonel mükemmellik sağlamak olmuştur. Mümkün olan en üst düzeyde müşteri desteği sunmaktan gurur duyuyoruz. Sağlam mimarimiz,  analitik metodolojimiz ve yüksek kalite güvencemiz, yazılım ürünlerimizin güçlü, esnek ve güvenilir olmasını sağlamaktadır. Mevcut ürün tekliflerimizi sürekli olarak iyileştirmek ve genişletmek, düzenli olarak güncellemeler ve yeni sürümler sunmak için uzun vadeli bir iş planımız var.

Müşterilerimize açık ve ulaşılabilir olmanın, söyleyeceklerini dinlemenin ve ürünlerimizi ihtiyaçlarına mümkün olduğunca uyarlamanın geleceğe dönük başarı sağlayacağına inanıyoruz.

İşyerini iyileştirelim, birlikte çalışmanın çalışma şeklini değiştiriyorsunuz. Dünyanın en iyi markaları için iş hayatını kolaylaştırıyoruz. Sizinle çalışmayı çok isteriz.

Yazılım Ortakları
Güvenlikten üretkenliğe ve bunların arasındaki her şeye, müşterilerimizin en önemli gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olun.
Donanım Ortakları
Sensörler. Kiosklar. Oda ekranları Donanımınızı OfisPlan ile entegre edin ve dünya çapındaki iş yerlerine ulaşın.
Kanal ortakları
Müşterilerinize en karmaşık işyeri sorunlarını çözen zengin özelliklerden yararlanarak benimseme ve etkileşimi artırın.

How to design a website - Click for more