OfisPlan Aday Müşteriler

Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanındaki şirketler mekanlarını, personellerini, masalarını ve varlıklarını haritalandırmak için OfisPlan kullanmak istiyor. İşte aday müşterilerimizden birkaçı


ETKİLEŞİMLİ OFİS HARİTASI VE OFİS DİZİNİ
Ofisplan, kurumunuzdaki işyerlerinin interaktif bir haritası üzerinde görsel bir gösterimi ile kuruluşunuzdaki kaynak ve kişilerin nerede, ne zaman, nasıl ve kimle olduğunu izlemenize yardımcı olur.
İş yerinizi son teknoloji yönetim platformuna dönüştürün.

Mobirise

HAVELSAN

Mobirise

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU 

Mobirise

Tübitak

Mobirise

Sağlık Bakanlığı

Mobirise

GALLUP

Mobirise

SMARTCENTERS

Mobirise

SOFTICO

Mobirise

WOW


Müşteri Görüşleri

Ofisplan büyüdükçe ve ofis alanımızın ihtiyaç duyduğu dünya çapında genişlediğinden firmamız için çok yardımcı oldu. İnsanların veya açık masaların nerede olduğunu yönetmemize yardımcı oldu ve insanların günlük etkileşimler için nerede olduklarını veya potansiyel felaket kurtarma veya acil durumlarda olması beklenenleri belirlemek için önemli bir araç haline geldi.

Mehmet YILMAZ (Dış Ticaret Uzmanı)

Ofisplan, resepsiyondaki en yardımcı araçlardan biridir. Her gün kullanırım! Sadece gezinmeyi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda kendi masasında ulaşamadığımda insanları bulmama yardımcı olur. Ofisplan olmadan iş günümü hayal bile edemiyorum!

Canan Akbulut (Yönetici Asistanı)

Çalışanlarımız Ofisplan yazılımını her gün kullanıyor ve sezgisel tasarımı ve kolay arayüzü ile ihtiyaç duydukları bilgileri hızlı ve verimli bir şekilde bulabiliyorlar.

Ahmet ERTÜRK (Genel Müdür) 

Ofisplan, binanızdaki bir iş arkadaşını veya toplantı odasını kolayca bulmanıza yardımcı olmak için harika bir araçtır. Şirketimiz sürekli büyüdüğü için bu araç özellikle yeni çalışanlar için harika!

Ayşe TÜRK (İş Geliştirme Yöneticisi)

Şirketimiz Ofisplan'ı kullanmaya başladı. Ofisleri büyüdükçe ve daha fazla ofis ekledikçe, daha fazla kat planı ekledik. Şu anda Intranet'imizde 17 farklı kat planı görüntülemek için Ofisplan'ı kullanıyoruz ve plan ülke genelinde genişledikçe daha fazla katmaya devam etmektir. Ofisplan harika bir ürün ve müşteri hizmeti ve cevap verme süresi harika. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ali ÇALIŞKAN (Şirket Müdürü ve Sahibi)

Ofisplan çalışanlarınızdan geri bildirim almak kolaydır. Öğrenmesi kolay ve kullanımı kolaydır. Offisplan'ı alan yönetimini keyifli bir görev haline getirmesi gereken herkese tavsiye ederim.

Sema YILDIZ (İK Müdürü)

Bir şirket olarak OfisPlan ile ilgili en fazla öne çıkan şey, müşteri ihtiyaçlarına bağlılığı ve duyarlılığıdır. Birlikte çalışmak bir zevk! Dahası, OfisPlan güçlü ve son derece yardımsever, aynı zamanda sezgisel ve kullanımı kolaydır. OfisPlan, çalışan takibinden özel raporlara ve bunların arasındaki her şeye şirketimiz için bir varlık haline gelmiştir.

Mehmet Ali ARI (Sanayici)

OfisPlan'ı yaklaşık 6 aydır kullanıyoruz ve açıkçası, onsuz ne yapardık bilmiyorum! Artık daha verimli bir alan planlaması yapabiliyoruz, kullanıcı dostu ve çok fazla zaman kazandırıyor ... Kullanmak için harika bir yazılım! Çok teşekkürler, OfisPlan!

Ahmet AĞAOĞLU (Müteahhit)

Son 18 ayda yaptığım en iyi seçimlerden biri de OfisPlan Yazılımı oldu. Üründen çok memnunuz. Aldığımız müşteri hizmetleri hakkında yeterince şey söylenemez. Her zaman “Yapabileceğinizi düşünüyor musunuz…” veya “Bir yolu var mı…” diyoruz. Beklentilerimizi aşıyorlar ve bunu yıldırım gibi hızlı geri dönüş süresiyle yapıyorlar. Şimdiye kadar aldığım en büyük müşteri hizmeti.

Aslı DEMİR (İç Denetim Birim Başkanı)


OfisPlan, satın aldığımız önceki alan yönetimi aracının yerine çok verimli ve etkili bir alternatif oldu ve OfisPlanı herhangi bir kuruluşa şiddetle tavsiye ediyorum. Yıllar boyunca çoklu yazılım çözümleri uygulamıştım ve bu şimdiye kadar yaşadığınız en iyi deneyim oldu - hizmet, kalite ve özveri harika oldu. Sizinle olan ilişkimizden son derece memnunum. Bir saatlik dersten sonra OfisPlan'ın çoğunluğunu kullanıyordum. Evet, bu kadar kolay ve sezgisel. OfisPlan'ı tavsiye ediyorum ve müşteri hizmetlerine A + veriyorum.

Selma BORAN (Danışman)

OfisPlan'ın başlatılması büyük bir başarı oldu ... Ürününüz gösterilen her şeyi ve çok daha fazlasını sağladı. OfisPlan'ın ne kadar değerli olduğumu paylaşmak için her fırsatı değerlendiriyorum. Tesis uzmanı olarak bu benim için paha biçilmez bir araçtır.

Özkan ÖZTÜRK (Tesis Yöneticisi)

Tesisimizde kaldık. Maalesef büyütemedik. Bu binadan başka bir yere geçemedik.Kurumun parasını koruduk. Bu, şirketimiz, çalışanlarımız ve benim için, özellikle sistem yöneticisinin gönderildiğinde büyük bir kazanç oldu. "OfisPlan ile çok kolay" demek için kişisel bir not bırakmak istedim.Sorunlarımızın üstesinden geldik. Bu harika hissettiriyor!

Cengiz ÇELİK (Fabrika Müdürü)

OfisPlan Yazılımını satın aldığımızda, ürünün kullanım kolaylığı ve yer planlarının genel görsel sunumundan etkilendik. Amacımız sadece görsel bir rehber ve ziyaretçiler için temel bir harita kullanmaktı. Ancak o zamandan beri, her hafta bunun için yeni kullanımlar bulduğumuzu düşünüyoruz. Personelin binalarımızda taşınması önerildiğinde, çok sayıda senaryo ve olası son ürünler gösterebilmek paha biçilmezdir. Ayrıca, organizasyonumuzda bölümlü alan tahsis etmede çok önemliydi; şirket içi kiralamalarımıza eşlik etmek için bir görüntüleme aracı olarak kullanmaya başladık, böylece iç müşterilerimiz yalnızca kare çekimlerini bilemez, aynı zamanda onları görebilir.

Hasan AKTÜRK (Ortak Ofis Sahibi)

Üründen çok memnunuz. Aldığımız müşteri hizmetleri hakkında yeterince şey söylenemez. Nazik ve profesyonellerin ötesinde; Gerektiğinde ihtiyaç duyduklarında onları aramayı ve onlarla çalışmayı dört gözle bekliyorum. Şimdiye kadar aldığım en büyük müşteri hizmeti.

Serdar KOCAOĞLU (Sistem Sorumlusu)

OfisPlan, çalışan takibinden uzman raporlarına - ve bunların arasında yer alan firmamız için bir varlık haline gelmiştir. Gönüllü olarak OfisPlan Yazılımını herhangi bir şirkete veya kuruluşa tavsiye ediyorum. OfisPlan, alan yönetimi alanındaki işimi kolaylaştırdı ve geliştirdi. Ofisplan, transferleri yönetmek, transferleri planlamak ve alan tahsisatımızı otomatik olarak raporlamak için manuel işlemlerimizi kolaylaştırdı. Kullanımı basit, öğrenmesi kolay ve bilgiler her zaman günceldir. OfisPlan ekibi, ürünü başarılı bir şekilde kullanmamızın anahtarı olan profesyonel, bilgili ve daima duyarlı bir ekiptir.

Filiz AKIN (İnsan Kaynakları Müdürü)

This web page was created with Mobirise