Önerilen Servis Sağlayıcılar

Aşağıdaki servis sağlayıcıların OfisPlan'ı etkin bir şekilde çalıştırdığı bilinmektedir ve OfisPlan tarafından önerilmektedir.

A2 Hosting

Hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı Windows ASP.NET barındırma. Çoğu rakip barındırma çözümünden daha hızlı. A2 Hosting, OfisPlan'ı uzaktan barındırmak için kullanılabilir

SmarterASP.net

Sınırsız alan ve bant genişliği, e-posta ve kullanımı kolay bir kontrol paneli ile profesyonel ASP.NET barındırma. SmarterASP.net, OfisPlan'ı uzaktan barındırmak için kullanılabilir. SmarterASP.net, kredi kartı gerektirmeden anında 60 günlük ücretsiz deneme sağlar.

GoDaddy

GoDaddy, kullanımı kolay bir kontrol paneli ile ASP.NET, ASP ve SQL Server kullanıcıları için Microsoft Windows sunucuları sağlar. GoDaddy, OfisPlan'ı uzaktan barındırmak için kullanılabilir.

Microsoft Azure Virtual Machines

Microsoft Azure ile OfisPlan'ı çalıştırmak için bir Windows 2016 sanal makine dağıtabilirsiniz. Sanal makineler dakika başına faturalandırılır ve yük dengeleme ve otomatik ölçeklendirme içerir.

Microsoft, 30 günlük ücretsiz bir Azure deneme sürümü sunar.

Sunucunuzu kurmanız ve IIS'yi kurmanız ve OfisPlan 3'ü yerel olarak kurmanız gerekecektir. Bir Windows sunucusunu hızlı bir şekilde kurmak ve çalıştırmak için bu Azure Hızlı Başlangıç kılavuzunu izleyin.

Amazon EC2 Windows Virtual Machines

Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2), Amazon Web Services (AWS) bulutunda ölçeklenebilir bilgi işlem kapasitesi sağlar. Amazon EC2'yi kullanmak, önceden donanıma yatırım yapma ihtiyacınızı ortadan kaldırır, böylece uygulamaları daha hızlı geliştirip dağıtabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz sayıda veya az sayıda sanal sunucuyu başlatmak, güvenliği ve ağı yapılandırmak ve depolamayı yönetmek için Amazon EC2'yi kullanabilirsiniz.

Amazon, OfisPlan'ı çalıştırmak için yeterli olan bir yıllık ücretsiz katmana sahiptir.

Sunucunuzu kurmanız, IIS'yi kurmanız ve yerel olarak OfisPlan'ı kurmanız gerekecektir. Windows 2012 sunucunuzu başlatmak için bu Amazon EC2 kılavuzunu izleyin.

Arvixe

2003 yılından bu yana Arvixe, küresel düzeyde binlerce kişisel, küçük işletme ve kurumsal web sitesine ev sahipliği yapmaktadır. Başlangıcından bu yana Arvixe, dünyanın en hızlı büyüyen hosting şirketlerinden biri olduğu için HostReview ve Inc Magazine gibi endüstri otoritelerinden birçok ödül aldı.

Arvixe, benzersiz güvenilirlik, kalite ve uygun fiyatın nadir bir kombinasyonuyla web barındırma hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

© Copyright 2021 Ofisplan - Her hakkı saklıdır.

Designed with Mobirise web templates