free bootstrap themes

Aktivasyon Anahtarı Girme

OfisPlan değerlendirilirken, bir proje açıldığında veya yeni bir proje oluşturulduğunda etkinleştirme istemi görünecektir. Aktivasyon anahtarı girildikten sonra, bu komut istemi artık görünmeyecektir.

Aktivasyon anahtarı, OfisPlan satın alındığında verilir. Girildiğinde, yazılıma kaydedecektir. Aktivasyon anahtarı girilmezse, OfisPlan değerlendirme modunda başlar ve 30 gün sonra çalışmayacaktır. Fiyatlar ve sürümler hakkında daha fazla bilgi için lütfen OfisPlan web sitesini ziyaret edin. 

Aktivasyon Anahtarı Nasıl Girilir:

Aktivasyon Anahtarı Nasıl Girilir:

OfisPlan'i satın aldıktan sonra, aktivasyon anahtarınızla birlikte bir e-posta alacaksınız. Bu aktivasyon anahtarını kaybetmeyin. OfisPlan'i yeniden kurmaya karar verirseniz veya OfisPlan'i başka bir sunucuya kurmaya karar verirseniz istenecektir.

Anahtarınızı aldıktan sonra, OfisPlan kurulumunuzu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. OfisPlan'i çalıştırın.
2. OfisPlan etkin veya süresi dolmuş bir deneme olarak açıldığında, aşağıdaki mesaj sorulur:

3. Aktivasyon Anahtar alanını aktivasyon anahtarınıza girin ve Şimdi Etkinleştir düğmesini seçin.

Not - Bir etkinleştirme anahtarı girildikten sonra, herhangi bir zamanda yeni bir etkinleştirme anahtarı girilebilir. Örneğin, başlangıçta Standard sürümü satın alan bir müşteri daha sonra Kurumsal sürümüne yükseltebilir. Yeni etkinleştirme anahtarı, Kenar Çubuğu Menüsündeki 'Hakkında' formundan girilebilir. 

Yeni Bir Aktivasyon Anahtarı Nasıl Girilir

1.Kenar Çubuğu Menüsünü açın ve Araçlar> Proje> Hakkında'yı seçin.

2. Yeni Aktivasyon Anahtarı alanına, yeni aktivasyon anahtarınızı girin ve Etkinleştir düğmesini seçin.