CSV ile Görüntüleri İçe Aktarma

Personeller, ilk CSV içe aktarma veya senkronizasyon sırasında içe aktarılabilir.

Görüntüler Nasıl İçe Aktarılır


1. Görüntüleri uygun bir boyut ve dosya türüne göre biçimlendirin. En uygun çözünürlük 512x512 pikseldir ve dosya türü JPG, PNG veya GIF olabilir. Tüm görüntülerin aynı dosya türünde olduğundan emin olun.

2. Ofisplan'da aşağıdaki alanlardan biriyle veya birkaçıyla eşleşecek şekilde görüntüleri adlandırın: username,ilkisim, soyisim 

3. Resimler {project} \ import klasöründe veya alt klasöründe bulunmalıdır. örneğin, C: \ Program Dosyaları (x86) \ Ofisplan 4 \ Proje ismi \ import \ personelresimler \.

4.. Bir CSV Senkronizasyonu veya İçe Aktarma İşlemi başlatın. Haritalama ekranının altında 'görüntü dosyası' adlı bir alan göreceksiniz.

5. 'Görüntü dosyası' alanının yanında, görüntü klasörünün fotoğraf yolunu ve görüntüleri adlandırmak için kullanılan alan adlarını girin.

Örnekler:

İçe aktarma dizininden kullanıcı adına göre içe aktarın:

[username] .jpg

İmport \ personelresimler dizininden ilk isim ve soy isime göre içe aktarın:

personelresimler\[ilkisim][soyisim] .png

6. Belgelendiği şekilde CSV içe aktarmaya veya eşitlemeye devam edin. Görüntüler otomatik olarak Ofisplan Fotoğraf alanına bağlanacaktır.

Mevcut sınırlamalar
* Görüntüler yalnızca personeller eklenirken içe aktarılır (CSV'yi İçe Aktar ve CSV Ekle'yi Senkronize Et -Import CSV ve Sync CSV).
* CSV Sync, projedeki mevcut personelleri kaldırmayacak veya bunlara resim eklemeyecektir.
* Görüntülerde yapılan değişiklikler algılanmayacaktır.

© Copyright 2021 Ofisplan - Her hakkı saklıdır.

Designed with Mobirise website theme