best free css templates

Güvenlik Grubu İzinlerini Düzenleme

Güvenlik Grubu izinleri, bu gruptaki kullanıcıların OfisPlan araçlarını ve masa rezervasyonu, 'Map-Harita' mekan planı ve diğer özellikleri kullanmasını sağlar.

Güvenlik Grubunun İzinlerini Düzenleme

1.Kenar Çubuğu Menüsünü açın ve 'Güvenlik Grupları' seçeneğini seçin.

2. 'Güvenlik Grupları' listesinden bir Güvenlik Grubu seçin.

3. 'Güvenlik Grubu' Panelindeki izinlerin işaretini kaldırın veya kontrol edin.

4. Güvenlik Grubundan gizlenecek sayfaları seçmek için seçimi kaldırın veya işaretleyin.

5. Güvenlik Grubu Ayarları penceresinde Kaydet düğmesini seçin.

Güvenlik grubu İzinleri:

Projenin için güvenlik grupları oluştururken size yol göstermek için aşağıdaki listeyi kullanın. Örneğin, hot-desking (sıcak çalışma masasına) sahip çalışma arkadaşlarının çoğu, "Rezerve Edebilir" izninin etkin olduğu personeller veya ziyaretçiler için Güvenlik Grubu'nu oluşturmak isteyecektir.

Güvenlik grubu İzinleri:

 • Rezerve Edebilir: Bir Güvenlik Grubunda bulunan ve bu izne sahip bir kullanıcı, bir mekan planındaki rezervasyonlu masaları tarih ve saat için rezerve edebilecektir. 
 • BaskasinaRezervasyon-BookForOthers : Bu izne sahip bir kullanıcı, izni olmadan başka bir kullanıcı için masa ve diğer alanlar için rezervasyon yapabilir. Yöneticiler çalışma alanlarını bu şekilde ayarlayabilirler. 
 • Yonetim Personeller-ManageEmployees :Bir Güvenlik Grubundaki bu izne sahip bir kullanıcı, mekan planında Personel Panelleri oluşturmak, silmek, taşımak ve yeniden boyutlandırmak için İsim Düzenleme Moduna girebilir. Ayrıca, bu izin, kullanıcıların Personel Paneli Ayrıntılarını mekan planı aracılığıyla düzenlemelerine olanak tanır. 
 • YonetimMasalar-ManageDesks : Bir Güvenlik Grubundaki bu izne sahip bir kullanıcı, mekan planındaki Masa Panelleri oluşturmak, silmek, taşımak ve yeniden boyutlandırmak için Masaları Düzenle Moduna girebilir. Aynı zamanda, bu izin, kullanıcıların Masa Panel Detayları ayrıntılarını mekan planı aracılığıyla düzenlemelerine olanak tanır. 
 • DuzenleFields-EditFields : Bu izin verilen bir Güvenlik Grubundaki bir kullanıcı, Panel Alanlarını yönetebilir. Bu, alan özelliklerini ekleme, kaldırma ve düzenleme yeteneklerini içerir. 
 •  Kenar Menu Duzenle: Bir Güvenlik Grubundaki bu izne sahip bir kullanıcı, Menü Öğelerinin özelliklerini oluşturmak, silmek, taşımak ve düzenlemek için Yan Menüyü yönetebilir.
 • Talep Transfer-RequestMove : Kendin için masa transferi talep etme. 
 • AdminFieldsGorme-ViewAdminFields : 'Yalnızca yönetici' form alanlarını görüntüleme. 
 • DuzenleLockedFields-EditLockedFields : Alan değerlerini düzenlerken kilitleri atama
 • YonetimVarliklar-ManageAssets : Varlık bilgilerini, yerleşimleri, import / export vb. Yönetin 
 •  OnayTransfer-ApproveMove : Transfer taleplerini onaylama