Mekana İçe Aktarma

Personeller, CSV veya Active Directory aracılığıyla içe aktarılabilir veya senkronize edilebilir ve doğrudan belirli bir plana yerleştirilebilir. Çalışanlar, hedeflenen planın sol üst kısmına yerleştirilecek ve daha sonra kolayca pozisyona sürüklenebilecek.

Mekana Nasıl Aktarılır?

1. CSV veya Active Directory aracılığıyla ilk içe aktarma veya eşitleme işlemini başlatın. Bir CSV kullanıyorsanız, tam masa adlarının (masaisim) listesini içeren bir 'mekanisim' sütununun mevcut olduğundan emin olun. Active Directory kullanıyorsanız, tam mekan adının (mekanisim) bir öznitelikte değer olarak bulunduğundan emin olun.

2. İçe aktarma / eşitleme eşleme ekranında, mekan adı (mekanisim) sütununu veya niteliği gösterildiği gibi OfisPlan'daki (mekanisim) alanına atayın:

Önemli Not - Aynı anda bir (mekanisim) ve masa adına (masaisim) içe aktarmayın. Bu yöntemler birbiriyle uyumlu değildir ve içe aktarma / eşitleme hatalarına neden olabilir.

3. İçe aktarma / senkronizasyon tamamlandığında, personeller bir mekanın sol üst kısmına taşınacaktır. Personeller aynı anda birden fazla mekanda bulunamaz.

© Copyright 2021 Ofisplan - Her hakkı saklıdır.

Site was started with Mobirise