free simple web templates

OfisPlan Uzaktan Kurulumu

OfisPlan web üzerinden sunucuya veya intranet sunucusuna FTP yoluyla kurulabilir. OfisPlan yerel olarak kurulduktan sonra, OfisPlan'ı kurmak istediğiniz sunucuya bağlanın ve OfisPlan dosyalarını yerel kurulumdan sunucunun dosya dizinine kopyalayın.

Not - OfisPlan'i üçüncü taraf bir barındırma sağlayıcısına bir web uygulaması olarak kurmak istiyorsanız, .NET Framework 4 veya üst sürümlerini ve ASP.NET'i desteklediklerinden ve izinleri atamak için bir yönetim konsolunun olduğundan emin olun. Lütfen burada Önerilen Sunucular listemize bakın.

OfisPlan'ın FTP üzerinden kurulması

1. Yerel olarak OfisPlan dosyasını indirip yükleyin.

OfisPlan Yükleyiciyi indirin.
OfisPlan'i yerel olarak kurun.

2. Kurulum klasörünü açın ve sunucunuza FTP yoluyla bağlanın.
Bu, Windows Dosya Gezgini'nde veya FileZilla gibi bir FTP istemcisinde yapılabilir. 

3. OfisPlan adlı bir alt klasör oluşturun.

İsterseniz bu klasörü yeniden adlandırabilirsiniz (örneğin, İşverenHaritası veya İşverenMekanPlan).

4. 'bin' klasörü ve 'web.config' dosyası dışında, OfisPlan dosya dizininizdeki dosyaları (normalde C: \ Program Files (x86) \ OfisPlan 3 \) sunucunuzdaki OfisPlan dosya dizinine kopyalayın.

5. 'bin' klasörünü ve 'web.config' dosyasını etki alanınızın kök dizinine kopyalayın

örnek ftp://www.MyDomain.com/bin
örnek ftp://www.MyDomain.com/web.config

6. Dosya aktarımı tamamlandıktan sonra, sunucunuzdaki OfisPlan dosya klasörünün konumunu bir tarayıcının URL çubuğuna girerek OfisPlan uygulamasını çalıştırabilirsiniz.

7. 'Salt okunur' bir hata oluşursa, klasöre uygun yazma izinlerini atayın.Bu işlem için buradaki linkten yardım alabilirsiniz: Yazma İzni Atama