OfisPlan'ı Yerel Olarak Kurmak

OfisPlan, kurulum sırasında belirtilen klasöre yüklenecektir. Yazılım bir ağ ortamında çalıştırılacaksa, OfisPlan'ı belirlenmiş bir web sunucusuna kurmak tavsiye edilir. İş istasyonunuzun veya web sunucunuzun Sistem Gereksinimleri sayfasında belirtilen önerilen gereksinimleri karşıladığından emin olun.

OfisPlan varsayılan olarak C: \ Program Files \ OfisPlan 4'e kurulacaktır.

OfisPlan Nasıl Kurulur:

1. OfisPlan'ı lokal olarak indirin ve kurun.

OfisPlan Yükleyiciyi indirin.
OfisPlan'ı Yerel Olarak Yükleyin.
2. OfisPlan Kurulum dosyasını Chrome kullanarak indiriyorsanız ve aşağıdaki mesaj görüntülenirse, oka tıklayın ve 'Koru'yu seçin.

3. Ofisplan4.msi'yi çalıştırın.

4. Lisans sözleşmesini kabul etmeniz istenecektir. Kuruluma devam etmek için 'Lisans Anlaşmasındaki koşulları kabul ediyorum' seçeneğini işaretleyin ve ardından 'Yükle'yi tıklayın.

5. Kurulum, yüklemeye başlamak için hazırdır. Devam etmek için "Yükle" yi tıklayın.

6. Tamamlandığında, kurulumun bilgisayarınıza OfisPlan kurulumunu tamamladığını belirten bir mesaj görünecektir. Kurulumu tamamlamak için 'Bitir'i tıklayın.

7. OfisPlan'ı ilk kez çalıştırdığınızda (çalıştırılabilir dosyayı başlat menünüzde bulabilirsiniz), kurulumu tamamlayan bir tarayıcı kurulum dosyası çalışacaktır. Tarayıcınızda beyaz arka planda bir durum mesajı göreceksiniz.

8. OfisPlan, tarayıcınızın URL çubuğuna localhost/Ofisplan4 adresi girilerek de çalıştırılabilir.

Sorun giderme
1. Kurulumdan sonra boş bir ekran veya 'sayfa bulunamadı' mesajı görürseniz, makineyi yeniden başlatın. Bu genellikle bu sorunu düzeltir.

2. OfisPlan'ı şu URL ile çalıştırmayı deneyin: "localhost/Ofisplan4". Bu, OfisPlan'ı engelleyen tüm güvenlik duvarlarını atlayacaktır.

3. OfisPlan hala yüklenmiyorsa ve ekran boşsa veya bir hata görünürse, aşağıdakileri deneyin:

* Gerekli tüm IIS seçeneklerinin kurulu olduğundan emin olun. Bakınız: IIS'yi Yükleme
* IIS'de 'Varsayılan Web Sitesi' altında OfisPlan 4 için sanal bir uygulama olduğundan emin olun. Bakınız: Sanal Uygulama Oluşturma
* OfisPlan için izinlerin doğru şekilde ayarlandığından emin olun. Bakınız: Yazma İzinlerini Atama

© Copyright 2021 Ofisplan - Her hakkı saklıdır.

Web page was started with Mobirise