free html5 templates

Önerilen Sunucular

Aşağıdaki hosting firmalarında etkili bir şekilde OfisPlan çalıştığı bilinmektedir ve OfisPlan tarafından önerilmektedir.

A2 Hosting

A2 Hosting bulut sisteminde OfisPlan'e hosting yapmak için kullanılabilir.

SmarterASP.net

Sınırsız alan ve bant genişliği, e-posta ve kullanımı kolay bir kontrol paneli ile profesyonel bir ASP.NET hosting firmasıdır. SmarterASP.net, OfisPlan'ı uzaktan barındırmak için kullanılabilir. SmarterASP.net, kredi kartı gerekmeden anında 60 günlük ücretsiz deneme imkanı sunar.

GoDaddy

GoDaddy, kullanımı kolay bir kontrol paneli ile ASP.NET, ASP ve SQL Server kullanıcıları için Microsoft Windows sunucularını sağlar. GoDaddy, uzaktan OfisPlan barındırmak için kullanılabilir. 

Microsoft Azure Virtual Machines

Microsoft Azure ile, OfisPlan'i çalıştırmak için bir Windows 2016 sanal makinesi dağıtabilirsiniz. Sanal makineler dakika başına faturalandırılır ve yük dengeleme ve otomatik ölçeklendirme içerir.

Microsoft, 30 günlük ücretsiz Azure deneme sürümü sunar.

Sunucunuzu kurmanız ve IIS'yi kurmanız ve yerel olarak OfisPlan 3'ü yüklemeniz gerekir.

Bir Windows sunucusunu hızlıca kurmak ve çalıştırmak için bu Azure Quickstart Hızlı Başlangıç kılavuzunu izleyin.

Amazon EC2 Windows Virtual Machines

Amazon Elastik Hesap Bulutu (Amazon EC2), Amazon İnternet Servisleri (AWS) bulutunda ölçeklenebilir bilgi işlem kapasitesi sağlar. Amazon EC2 kullanımı, donanıma önceden yatırım yapma ihtiyacınızı ortadan kaldırarak uygulamaları daha hızlı geliştirebilir ve dağıtabilirsiniz. Amazon EC2'yi istediğiniz kadar çok veya az sanal sunucu kurmak, güvenliği ve ağı yapılandırmak ve depolamayı yönetmek için kullanabilirsiniz.

Amazon bir yıl boyunca OfisPlan'in çalıştırılması için yeterli olan ücretsiz bir seviyeye sahiptir..

Sunucunuzu kurmanız, IIS'yi kurmanız ve yerel olarak OfisPlan'i kurmanız gerekir.

Windows 2012 sunucunuzu başlatmak için bu Amazon EC2 guide kılavuzunu izleyin.

Arvixe

Arvixe, 2003'ten beri küresel düzeyde binlerce kişisel, küçük işletme ve işletme web sitesine ev sahipliği yapıyor. Arvixe, kuruluşundan bu yana, HostReview ve Inc Magazine gibi endüstri yetkililerinden dünyanın en hızlı büyüyen hosting şirketlerinden biri olduğu için birçok ödül aldı.Arvixe, web hostingi, eşsiz güvenilirlik, kalite ve uygun fiyatın nadir bir kombinasyonu ile sağlamaktadır.
Bulut sisteminde OfisPlan'e hosting yapmak için kullanılabilir.