web templates free download

Panelini Taşıma ve Yeniden Boyutlandırma

OfisPlan içerisinde Personel panellerini taşıma ve yeniden boyutlandırma Panel alanlarını tıklayarak ve sürükleyerek yapabilirsiniz.

Personle Panelleri Nasıl Taşınır ve Yeniden Boyutlandırılır

1. Ekranın sağ üst köşesindeki Düzenle düğmesini ve ardından Personeller'i tıklatarak Personel Düzenleme Moduna girin. Düzenleme araçları şimdi görünecek.

2. Taşımak veya yeniden boyutlandırmak istediğiniz Personel panelini seçin.

3. Panel gövdesini tıklatarak mekan planında hareket ettirin.

4. Alt ya da sağ kenarı seçin ve paneli dikey ya da yatay olarak yeniden boyutlandırmak için sürükleyin. Aynı anda dikey ve yatay olarak yeniden boyutlandırmak için sağ alt köşeyi seçin.

5. Düzenleme menüsünden yeniden boyutlandırma düğmesini seçerek paneli metne sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

6. Düzenleme Modu'nu tamamladığınızda üst araç çubuğundaki 'Kaydet' düğmesine tıklayın. Bu, yapılan değişiklikleri onaylayacaktır.

Panelleri Otomatik Olarak Yeniden Boyutlandırma

Düzenleme menüsünden Otomatik Boyut düğmesini seçerek panelleri metne sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Personel Resim Konumunu Ayarlama

Personel görüntüsü, metnin soluna, sağına, altına veya üstüne yerleştirilebilir. Hizalamalar arasında geçiş yapmak için, düzenleme menüsünden Görüntü Konumu düğmesini seçin.