Paylaşılan Masa nedir?

OfisPlan'da, paylaşılan bir masa, bir çalışan, ziyaretçi veya müşteri tarafından belirli bir süre için rezerve edilebilen tesiste rezerve edilebilir bir çalışma alanıdır. Paylaşılan masalar bazen sıcak masalar olarak adlandırılır ve bir çalışma alanı ayırma uygulaması bazen otelcilik olarak adlandırılabilir. Birlikte çalışma, ilgisiz birkaç profesyonelin aynı yerde çalıştığı bir çalışma ortamını tanımlamak için kullanılan bir terimdir. OfisPlan esnek, akıcı veya açık ofis düzenini veya masa rezervasyon sistemi aracılığıyla birlikte çalışmayı kolaylaştırabilir.

Alanı Paylaşmak Verimli Bir Alan Kullanımıdır

Modern çalışma ortamı akıcıdır. İş gücü çok daha fazla koşullu hale geldi, dinamik, mobil ve fiziksel çalışma alanlarının bu geçişi karşılayabildiklerinden emin olmaları gerekiyor. Birkaç konumdan çalışanlar genellikle ofiste kalıcı bir alana ihtiyaç duymazlar. Personelin günün her saati ihtiyaç duymadığı alandan yararlanmak, alan kullanımını optimize etmek için çok önemlidir.

OfisPlan, ofisinize, herhangi bir zaman dilimi için masa bulma ve rezervasyon yapmanın basit ve verimli olduğu esnek bir çalışma ortamı sağlayabilir.

OfisPlan, Paylaşımlı Masa Sistemini Uygulamak için En İyi Araçtır

OfisPlan, herhangi bir tesisteki ortak çalışma ve paylaşılan masa rezervasyonunu başarıyla yönetmek için tasarlanmıştır. OfisPlan, her gün çalışma alanı ayırmak isteyen çalışanlar veya ziyaretçiler için sezgisel bir masa rezervasyon sistemi sunar.


Kullanıcılar rezervasyon tarihlerini bir takvimde ve ardından çalışma alanlarını kat planında seçebilirler. Tüm rezervasyonlar daha sonra rezervasyonu yapan kullanıcıyı göstererek görüntülenir. Ayrıca, bir OfisPlan projesi halka açık olarak barındırıldığında, kullanıcılar internet üzerinden herhangi bir yerden masa rezervasyonu yapabilir. Herhangi bir OfisPlan projesine mobil veya masaüstü cihazlardan erişilebilir.


OfisPlan'ın sağlam rezervasyon yönetim sistemi ile çift rezervasyonlar ortadan kaldırılır ve çalışma alanı kullanımı optimize edilerek tesis maliyetleri azaltılır.

© Copyright 2021 Ofisplan - Her hakkı saklıdır.

Mobirise web maker - Click here