how to create a site for free

Paylaşılan Masa Nedir?

OfisPlan'da ortak masa bir iş yerinde personel, ziyaretçi veya müşteri tarafından belirli bir süre için rezerve edilebilir çalışma alanıdır. Paylaşılan masalara bazen sıcak masa (hot-desk) denir ve çalışma alanı ayırma uygulaması bazen otel (hotelling) olarak da adlandırılabilir. Birlikte çalışma(Co-working), ilgisiz birkaç uzmanın aynı yerde çalıştığı bir çalışma ortamını tanımlamak için kullanılan bir terimdir. OfisPlan esnek, akışkan veya açık bir ofis düzenini kolaylaştırabilir veya masa rezervasyon sistemiyle birlikte çalışabilir.

Mekan Paylaşımı Verimli Bir Mekan Kullanımıdır

Modern iş yerleri akışkandır. İş gücü daha koşullu, dinamik, hareketli ve fiziksel hale geldi ve çalışma alanlarının bu değişime uyum sağlayabilmeleri gerekiyor. Birkaç yerde birden çalışan personelin çoğu zaman iş yerinde kalıcı bir alana ihtiyacı yoktur. Personelin günün her saati ihtiyaç duymadığı mekanı kullanmak, mekan kullanımını optimize etmek için esastır.


OfisPlan iş yerinize esnek bir çalışma ortamı sunabilir ve bu sayede herhangi bir süre için masa bulma ve rezervasyon işlemlerinin basit ve verimli olmasını sağlar.

OfisPlan, Paylaşılan Masa Sistemini Uygulamak İçin En İyi Araçtır

OfisPlan, herhangi bir tesiste ortak çalışma ve paylaşılan masa rezervasyonunu başarıyla yönetmek için tasarlanmıştır. OfisPlan, günlük çalışma alanı rezerve etmek isteyen personeller veya ziyaretçiler için sezgisel masa rezervasyon sistemi sunuyor.

Kullanıcılar takvimde rezervasyon tarihlerini ve ardından Ofis Planındaki çalışma alanlarını seçebilirler. Tüm rezervasyonlar daha sonra rezervasyon yapan kullanıcıyı göstererek görüntülenir. Ayrıca, OfisPlan projesi halka açık olduğunda, kullanıcılar İnternet üzerinden herhangi bir yerden masa rezervasyonu yapabilirler. Herhangi bir OfisPlan projesine mobil veya masaüstü cihazlardan erişilebilir.

OfisPlan'in güçlü rezervasyon yönetim sistemi ile rezervasyon çakışmasını elimine eder ve çalışma alanı kullanımını optimize eder, tesis maliyetlerini düşürür.