Personel Panellerini Taşıma

Personel Panellerini Taşıma ve Yeniden Boyutlandırma
Panelleri Otomatik Olarak Yeniden Boyutlandırma
Panel Görüntü Konumunu Ayarlama


Ofisplan'da Personel panellerinin taşınması ve yeniden boyutlandırılması, panelin alanlarına tıklayıp sürükleyerek yapılabilir.

Personel Panellerini Taşıma ve Yeniden Boyutlandırma

1. Düzenle düğmesine ve ardından ekranın sağ üst köşesindeki Personeller'i tıklayarak Personeller Düzenleme Moduna girin. Düzenleme araçları şimdi görünecektir.

2. Taşımak veya yeniden boyutlandırmak istediğiniz Personel panelini seçin.

3. Ofis planı çevresinde hareket ettirmek için panel gövdesine tıklayın ve sürükleyin.

4. Alt veya sağ kenarı seçin ve paneli dikey veya yatay olarak yeniden boyutlandırmak için sürükleyin. Aynı anda hem dikey hem de yatay olarak yeniden boyutlandırmak için sağ alt köşeyi seçin.

5. Düzenleme menüsünden yeniden boyutlandır düğmesini seçerek paneli metne sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

6. Düzenleme Modunda işiniz bittiğinde üst araç çubuğundaki 'Kaydet' düğmesine tıklayın. Bu, yapılan tüm değişiklikleri onaylayacaktır.

Panelleri Otomatik Olarak Yeniden Boyutlandırma

Düzenleme menüsünden Otomatik Boyut düğmesini seçerek panelleri metne sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Panel Görüntü Konumunu Ayarlama

Personel resmi, metnin soluna, sağına, altına veya üstüne yerleştirilebilir. Hizalamalar arasında geçiş yapmak için, düzenleme menüsünden Görüntü Konumu düğmesini seçin.

© Copyright 2021 Ofisplan - Her hakkı saklıdır.

Built with Mobirise themes