website creation software

Raporlar

OfisPlan içindeki raporlar, kullanıcı ve yöneticilerin personel listeleri veya güvenlik listeleri gibi yararlı bilgileri hızlı bir şekilde görüntülemelerine yardımcı olur. Raporlar verileri görüntülemek için kullanılır.Listeler gibi etkileşimli değildir ve arama yapılamaz. Raporlamaya erişimi olan yöneticiler ve kullanıcılar, uyarlanmış SQL sorguları ve CSS stilleriyle raporlar oluşturabilir ve özelleştirebilir.


Çekirdek Raporlar

Temel Raporlar otomatik olarak OfisPlan'e dahil edilir ve düzenlenemez veya silinemez. Çekirdek Raporları, Kenar Çubuğu Menüsüne gidip Raporlar veya Yönetici Raporları'nı seçerek bulabilirsiniz.

Raporlara varsayılan olarak tüm kullanıcılar erişebilir.

Yönetici Raporlarına yalnızca varsayılan olarak yöneticiler tarafından erişilebilir.

OfisPlan'da Çekirdek Yönetici Raporları:

Temel Raporlar otomatik olarak OfisPlan'e dahil edilir ve düzenlenemez veya silinemez. Daha fazla bilgi edinmek için bir raporun adını tıklayın.

  • Kullanılmayan Resimler Raporu: Bu rapor, şu anda bir mekan planında kullanılmayan tüm dosyalar için projenizin resim kaynaklarını arayacaktır. Bir yönetici daha sonra görüntüleri dosya adına göre seçip projeden kaldırabilir. Bu raporun kullanılması projenizin boyutunu azaltır ve içindeki görüntü dosyalarını düzenlemenize yardımcı olur. 
  • Rezervasyonlar: Bekleyen rezervasyonları görüntüler. 
  • Masalar: Masaların, atanmamış masaların ve o anda atanmış masaların tam listesini görüntüler.
  • Personeller: Bir bölüm listesini, adres listelerini ve bir haritaya atanmış çalışanların listesini görüntüler. 
  • Güvenlik: Bu raporlar mevcut personel listesini ve atanmış güvenlik gruplarını, güvenlik gruplarını ve bunlara uygulanan izinleri ve gizli sayfaları hızlıca görüntülemenizi sağlar.