Varlık Panellerini Taşıma

Varlık Panellerini Taşıma ve Yeniden Boyutlandırma
Panelleri Otomatik Olarak Yeniden Boyutlandırma
Panel Görüntü Konumunu Ayarlama
Ofisplan'da varlık panellerinin taşınması ve yeniden boyutlandırılması, panelin alanlarına tıklayıp sürükleyerek yapılabilir.

Varlık Panellerini Taşıma ve Yeniden Boyutlandırma

1. Düzenle düğmesini ve ardından ekranın sağ üst köşesindeki Varlıklar'ı tıklayarak Panel Düzenleme Moduna girin. Düzenleme araçları şimdi görünecektir.

2. Taşımak veya yeniden boyutlandırmak istediğiniz varlık panelini seçin.

3. Ofis planı çevresinde hareket ettirmek için panel gövdesine tıklayın ve sürükleyin.

4. Alt veya sağ kenarı seçin ve paneli dikey veya yatay olarak yeniden boyutlandırmak için sürükleyin. Aynı anda hem dikey hem de yatay olarak yeniden boyutlandırmak için sağ alt köşeyi seçin.

5. Düzenleme menüsünden yeniden boyutlandır düğmesini seçerek paneli metne sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

6. Düzenleme Modunu tamamladığınızda üst araç çubuğundaki Kaydet düğmesine tıklayın. Bu, yapılan tüm değişiklikleri onaylayacaktır.

Panelleri Otomatik Olarak Yeniden Boyutlandırma
Düzenleme menüsünden Otomatik Boyut düğmesini seçerek panelleri metne sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Panel Görüntü Konumunu Ayarlama
Varlık resmi, metnin soluna, sağına, altına veya üstüne yerleştirilebilir. Hizalamalar arasında geçiş yapmak için, düzenleme menüsünden Görüntü Konumu düğmesini seçin.

© Copyright 2021 Ofisplan - Her hakkı saklıdır.

Site was built with Mobirise site templates